Skip to content
Намирате се в: Начало
Сега помагаме на:
ВАЖНО!!! За повече информация натиснете(кликнете) върху снимката.
Добри
Добри
Георги
Георги
590 дни*
Богомил
Богомил
Гергана
Гергана
107 дни*
* Изминалите дни от подаването на молбата в Комисия за лечение в чужбина към МЗ

Подарък за вас – лъвчето на „ Спаси, дари на...”! Print E-mail
вторник, 04 септември 2007
Подарък за вас – лъвчето на „ Спаси, дари на...”!
Думите не са достатъчни, за да изразим благодарността си към всички вас – посетителите на сайта „ Спаси, дари на..”, които месеци наред сте неотлъчно до нас и приемате съдбите на децата на сайта ни като ваша лична съдба! Заедно ставаме свидетели на това, че колкото по-искрено помагаш на другите, толкова по-силно сърцето ти започва да бие с един нов ритъм. Колкото повече даваш на другите с искреното желание да промениш живота им, толкова повече те възнаграждава светът!
В израз на признателност към всички хора с големи сърца в периода след 8 август ще раздадем 30 лъвчета „Спаси, дари, на...”. Лъвчетата са лимитирана серия, произведени специално за инициативата ни и са подарък от българи живеещи в САЩ. Плюшените симпатяги символизират смелостта и силата на децата на сайта ни, които се борят като истински лъвчета за здравето и живота си.

Условия, за да станете притежател на уникалното лъвче на „ Спаси, дари на..”:

  1. Направете дарение в банковата сметка на дете от нашия сайт.
  2. След като името ви бъде поместено в списъка с дарители на нашия сайт ни изпратете емайл на следните адреси: dhurmuzovaАsave-darina.org и gerganaАsave-darina.org /А замества @ като защита срещу ботове/
  3. В емайла посочете следната информация: вашето име и адрес, кога е направено дарението, на името на кое от децата от нашия сайт сте направили дарение.

ВАЖНО: Дарителите се поместват във форума в раздела Децата на сайта.
Първите 30 дарители след 8 август, които ни пишат и отговорят на нашите условия ще получат от уникалните лъвчета на „ Спаси, дари на..”.

Лъвчето „ Спаси, дари на...” е нашия подарък за вас – хората с големи сърца!

Обсъди във форума

 

Още по темата:

Думи за Дари:

Днес ни напусна едно слънчице.

Едно дете, чиято съдба бръкна дълбоко в душите на много добри българи. Едно дете, чиято съдба ни показа, че у нас още има човещина и благородство, че не сме забравили колко важни са нашите деца.

Това прекрасно момиченце е в по-добър свят, вярвам в това, казват че децата отиват направо в Рая, и сигурно е така. Но то ни показа колко крехък е животът и колко малко неща всъщност са наистина важни. А колко много са суета.

Затова прегърнете децата си, обичайте ги, мисля, че по-важно от това няма.

Сбогом, Дари!

Marbella, forum.abv.bg

 

Регистрация:

Кой е тук?

We have 8 guests and 5 members online

Абонамент за бюлетин

От тук можете да се абонирате за бюлетина с актуални новини от нашия сайт.






Гореща линия:

За въпроси, предложения и допълнителна информация, можете да звъните на следните четири телефона:

0888 38 50 50

0878 58 84 48

0899 31 23 40

0896 76 39 08

09:00 - 22:00ч.

Или да пишете на:
team(AT)save-darina.org

От галерията:

Нови потребители:

Общо потребители: 766
  • strannica (2)
  • enchantinggirl (2)
  • toni (1)
  • 7310тони (2)
  • Vessela Trendafilova (3)
  • донка костова (1)
  • anelia (2)
  • Elena (1)

Приятели на сайта:

Advertisement

Приключили кампании

Продавач на надежда

Аудио клип за сайта

Изтегляне на клипа.
 
Ръководство за родители на болни деца

Партньори:

Advertisement

Изпрати картичка

Advertisement

КАТАЛОГ:

Брояч на посещенията:


посещения от 12/12/2006

 
KOLEDA365.ORG| SUPERHOSTING.BG |ФОРУМИ BG-MAMA| MORETO.NET | БЛОГЪТ НА БОГО ШОПОВ